TESLİMAT

Martı Butik MNG Kargo firması ile çalışmaktadır. Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmekte, kargo firması tarafından yaklaşık 3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilmektedir. Sipariş verildiği günden itibaren siparişin alıcıya ulaşma süresi 2-5 iş günüdür. Resmi tatiller ve hafta sonları bu süre içerisine dahil değildir. Kargo merkezine uzak köy veya kasabalar için bu süre geçerli değildir. Teslimat süresi bölgedeki kargo firmasının dağıtım günlerine göre değişiklik gösterebilir.

İADE VE DEĞİŞİM 

Ayıplı ürün haricinde iademiz yoktur.

İndirimli ürünlerde değişim hakkı yoktur.

 Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünler 5 iş günü içerisinde aşağıda bulacağınız değişim formu ile tarafımıza gönderilmelidir.

Değişim Koşulları

Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri 5 iş günü içerisinde değişim formu ile birlikte tarafımıza MNG Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Bu şartlara uymayan değişim kargoları alıcıya iade edilecektir.

 Değişimde göndereceğiniz kargoyu karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra değişimini yaptığımız ürünle birlikte göndereceğimiz kargo 15 TL olarak ücretlendirilir.

 İstenilen beden veya renkte gönderilmeyen, ayıplı ürün kapsamına giren ürünlerin değişiminde kargo bedeli tarafımıza aittir.

Değişim işlemleri ürünlerin sizin tarafınızdan 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmesi, 2-5 iş günü içerisinde kargo tarafından bize ulaştırılması, kontrol işlemlerinin sağlanması ve değişim yapılan ürünlerin kargoya teslimi, kargo tarafından ürünlerin 2-5 iş günü içerisinde size ulaştırılması gibi sebepler ile 15 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.